Medela ve Spectra Anne Sütü Sağım Pompaları

HASTANE TİPİ PROFESYONEL GÖĞÜS POMPALARI ;

  “Herhangi bir sebep ile emzirilmeyen bebek için en iyi gıda annesinin memesinden sağılmış süttür”

              Bir kadının hayatındaki en büyük hormonsal değişim hamilelik ile başlayarak, emzirme döneminde de devam eder. Bu sebeple, emzirme döneminde annenin kendini kaygılı, kötü, yetersiz hissetmesi çok fazla rastlanan bir durumdur. Fakat unutulmamalıdır ki, her anne bebeği için yeterli sütü sağlayabilir. Anne sütü doğum ile başlaya bilmekle beraber, özellikle sezaryen doğumlarda süt  oluşumu  3 – 4 gün gecikebilmektedir. Hatta bazı durumlarda bu 7 güne kadar çıkmaktadır. Bu süreyi medikal destek alarak, düzenli ve doğru emzirme ile 24 saate kadar düşürebilirsiniz. Eğer medikal destek alırsanız, doğum sonrasında disiplinli bir emzirme ve sağım ile sütün düzene girmesi ve artması sağlanacaktır.

               Bu durumda hastane tipi bir pompanın kiralanması sizi düzenli süt üretimi ve yeterli beslenmeye götüren en kısa yol olacaktır. Emzirme sırasında rastlanan en önemli sorunların başında meme ucu problemleri gelmektedir. Meme ucu çatlakları, düz veya içe dönük meme uçlarına sahip anneler için de emzirme acı verici olabilir. Ve maalesef emzirmenin bırakılmasında büyük rol oynamaktadır. Halbuki, doğumu takip eden ilk iki hafta içerisinde alınacak olan önlemler annenin bu dönemi rahat atlatmasını sağlayacaktır. Bu dönemi pompa kiralayarak düzenli sağım sayesinde hızlı atlatabilir aynı zamanda bebeğinizi anne sütünden mahrum etmemiş olursunuz. Kanal tıkanıklığı  veya  Mastit  (meme iltihabı)  yaşıyorsanız, mutlaka tıkanıklığı gidererek kanalları açacak güçte olan yani hastane tipi pompa kullanmanız gerekmektedir. Aynı şekilde, herhangi bir nedenle sütünde azalma olmuş anne  içinde  relaktasyon  ( yeniden süt üretimi ) sağlanabilir. Ancak, relaktasyon doğum anına ne kadar yakınsanız, o kadar kolay olacaktır.

Bebekler sadece anne sütü ile beslenebilsin diye ,Profesyonel hastane tipi göğüs pompası kiralayın.
Annenin bebekten uzak kaldığı durumlarda ya da prematüre bebeklerde olduğu gibi anne göğsünden süt ememeyen bebekler için bu pompa önerilmektedir.

SPECTRA DUAL S GOLD HASTANE TİPİ SÜT POMPASI

Hastane Tipi Süt Pompası KİRALAMA Hizmeti

DÜNYADA İLK!! SPECTRA DUAL S HASTANE TİPİ elektrikli göğüs pompası. Sektördeki en gelişmiş ve en güncel teknolojiyi sunar. Diğer tüm süt pompalarından farklı olarak Annelerin her iki göğüsü ayrı ayrı bağımsız olarak açma kapama, vakum, ritim ayarlamasına izin veren türünün ilk pompasıdır! Tek göğüsü farklı ayarlarda diğer göğüsü farklı ayarlarda kullanabilme imkanı sunar. Tüm Spectra pompaları gibi gerçek bir kapalı sistemdir . Dışarıdaki kontaminasyonlar ile anne sütü arasında hijyenik bir bariyer oluşturur. Bu ileri teknoloji, rahatlık ve kolaylıkla zamandan tasarruf sağlayabilen daha verimli pompalama seanslarını destekler. LED lamba, karanlık odalarda emzirme için ve uyku lambası olarak hafif, dolaylı bir ışık verir.

ÖZELLİKLERİ :

  • Dual S hastane tipi süt pompası Hastane sınıfı vakum gücü (İSO 13485)standardında üretilmiştir.
  • Diğer ürünlerden ayıran en büyük özelliği göğüs ucunun tek bir yerine değil, farklı noktalarına vakum uygulama. Yani üst, sol, sağ bu sayede süt kanallarını hızlı açabilmesi sağlanmaktadır bu sayede max süt artışı sağlanmaktadır.
  • Back-flow (sütün makineye geçişini engelleme hijyenik sağım) tüm spectra modellerinde mevcut lakin Dual S de en verimli şekilde çalışır.
    Şık tasarım ve Sezgisel ekran
  • Diğer tüm hastane tipi süt pompalarından farklı olarak Çift motor teknolojisi (her göğüsü farklı basınçlarda sağım yapılabilme)
  • Bebek emiş ritminde masaj ve sağım modu.

Teknik Detaylar

  • 15 kademe sağım modu, 5 kademe masaj modu,30 dk. Sonra otomatik kapanma.
  • Dokunmatik ekran, Işıklı led ekran,Tekli ve çiftli kullanım imkanı.
  • Süper sessiz çalışabilme, Led ekrandan sağım süresi izleme, Bpa free.

Ergonomik tasarım ve pratik kullanıma uygun olarak tasarıma sahiptir. Bu sayede rahatlıkla yanınızda gezdirip istediğin anda kullanılabilir. Ayrıca kullanım açısından da kolaylık sağlar. Kolay kullanım göğüs hunisi, hortum ve valften oluşan bir settir. Ayrıca göğsünüze kolay bir şekilde oturtabilir ve tek hareketle pompaya bağlayabilirsiniz. Hortum sayesinde sütünüzü biberon içine aktarabilirsiniz. Valf/Diyafram sistemi ile sütün hava ile temasını engeller, dışarıdan gelen bakteri ve virüslerden korur tamamen güvenlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir