Ana Sayfa

Hastane Tipi Göğüs Pompası

Sağlık Bakanlığı ile Dünya Sağlık Örgütünün önerdiği gibi ilk 6 ay sadece anne sütü vermeleri konusunda yardımcı olmak için, İsviçre malı Medela Lactina Hastane Tipi Elektrikli Anne Sütü Sağım Pompalarını anneye kiralama yolu ile de ulaştırmaktayız.

            Medela  Lactina süt pompası herhangi bir komplikasyonu ortadan kaldırmak için kullanılabilir. Kolay  ve  yorulmadan süt sağmaya olanak  sağlar. Aynı anda iki göğüsten süt sağmak için de ideal bir pompadır. Annenin bebekten uzak kaldığı durumlarda ya da prematüre bebeklerde olduğu gibi anne göğsünden süt ememeyen bebekler için bu pompa önerilmektedir. Doktorlar ve emzirme uzmanları da bu pompaların süt salgılamasını sağladığını ve artırdığını, süt kanallarında tıkanmayı önlediğini onaylamaktadırlar.

            Tekli set ile ortalama 25-30 dakika da iki göğsü boşaltabilen, çiftli set ile ortalama 14 dakikada iki göğsü boşaltabilen oldukça güçlü bir pompadır.

            Sağım pompaları sağım setsiz kullanılamaz. Kiralamada , her anneye hijyen açısından kendine ait sağım seti kullanması tavsiye edilir.

           ” Süt pompası kiralamak yeterince sağlıklı mıdır..? ”
Evet ;  en az yeni alacağınız makine kadar sağlıklı ve hijyeniktir.
          ”Çünkü göğüs pompaları sadece motorun oluşturduğu cihaz olarak kiraya verilmektedir ve bu ana gövde ile anne sütünün, bebeğinin yada göğsünün hiç bir teması yoktur ”
           Annenin teması sadece kiralama yapılırken sıfır olarak steril pakette aldığı sağım seti ile olmaktadır.Sağım seti kiraya verilmez satın alınmak zorundadır.Daha önceden temin ettiyseniz almanıza gerek yoktur.

Sağım seti almanız gerekiyorsa ;

* Hastane tipi süt pompaları koruyucu bariyerlerle inşa edilmiş ve birden çok kullanıcı için FDA tarafından onaylanmış cihazlardır.

Tekli   Baby Wacc  Sağım Seti   :  125.00 TL
Tekli  Spectra Sağım Seti :  160.00 TL

   

Kiralama Ücretleri:

1  Hafta    :  190 TL


1    Ay     :  480 TL
2  Ay     :  960 TL
devam eden günler için günlük 16 TL. ücret alınır.

  • Göğüs pompası kiralama süremiz en az haftalık bazdadır.
  • Kiralama hizmetleri ofisimizden elden ürün teslimi ile yapılmaktadır, Sivas içinde pompalarımız evinize yada bulunduğunuz hastaneye adrese teslim istendiğinde yol ücreti semte göre ayrıca talep edilir.
  • Kiralama hizmeti verilen her anneye, anne sütü danışmanlarımız tarafından genel ve annenin durumuna özel anne sütü ve emzirme bilgileri verilmektedir.

KİRALIK HASTANE TİPİ SÜT POMPALAR :  Bir çok anneye hizmet etmek için yıllarca dayanacak şekilde tasarlanmışlardır. Pahalı oldukları için genelde satılmaz, kiralanır. Bu pompalar süt salımını uyarmak için bebeğin emişini taklit eder. Annelerin konforu için kademeli arttırma – azaltma seçenekleri vardır. Çift sağım seti ile kullanılabilir. Çift sağım seti ile kullanmak annenin sütünü arttırmanın yanında zamandan tasarruf sağlar. Süt sağım setleri her anne için ayrıdır. Setler diyafram sistemli olduğu için motora kesinlikle süt gitmez. Pompa kiraladığınız da kendinize yeni bir sağım seti almalısınız.

Pompa kiralama servisi bir telefon uzağınızda ;  0542 215 72 92